KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334242
nr 1133 4242
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, torrnål, Börje Sandelin (1926-1970), 9/25, signerad, motivet: 24x17
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:42:16
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin
nr 1133 4242
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 2 oktober 2017 |
Börje Sandelin